|
Po dzisiejszym meczu chciałbym aby Chavez wyjechał do któregoś z francuskich klubów o których można było wyczytać w mediach. Po co ma blokować rozwój młodym Wiślakom ? Nawet jak by mieli kaleczyć wszystko to i tak lepiej żeby oni byli na ławie i w pierwszym grał Bunoza niż Chavez który już niestety lepszy nie będzie.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
|