Temat
:
Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera.
Wyświetl pojedynczy post
dawid
Junior Member
Od: 01.2011
Offline
#
2053
31.08.2012, 21:40
Wisła rozmawia z trenerem z zagranicy, i dwoma polakami
tak przynajmniej wywnioskowałem z rozmowy Łysego na meczu ME Wisła - podbeskidzie .
dawid
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dawid
Znajdź inne posty napisane przez dawid