Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18956
Stary 31.08.2012, 21:38
a ilu z nich zostało zatrudnionych w resorcie za Radka, a ilu pracuje tam "od zawsze"? Ktoś wie? Po wypowiedzi Fotygi, wnioskuję że są tam od zawsze ...