|
Probierz to zero taktyki, zero wizji gry, zero konsekwencji, zero trafności decyzji personalnych.
To niesamowicie smutne, że ktoś równie beznadziejny tak długo jest trenerem Wisły i że dzięki Cupiałowi w ogóle nim został.
Obaj z Bednarzem są siebie warci.
|