Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2051
Stary 31.08.2012, 21:30
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Tak, ku..a zmieniajmy trenera co chwile na pewno coś osiągniemy....Było zostawić Petrescu a wyj..ać piłkarzyków płaczków, którzy nie chcieli ciężko trenować i dać mu wolny wybór w wyborze piłkarzy.A na pewno coś byśmy z tym trenerem osiągnęli.Trzeba było być cierpliwym a boss widać, że nie jest.
Nie porównuj Petrescu, Maaskanta czy nawet Moskala o Probierza. Bo to tak jakbyś porównywał piłkarzy Barcelony do członków fanklubu Barcelony. Co to za skład wyszedł? Młodzi do przodu i sześciu w obronie? A taktyka, kopiemy do przodu i próbujemy przechwycić, a jak się nie uda to jadą? A potem dziwota ze Sobolowi pary brakuje kiedy biega tam i z powrotem a piłki nie dotyka. Jak Probierz teraz nie wyleci to mamy po pucharach.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując