Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2049
Stary 31.08.2012, 20:32
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Probierza trzeba zwolnić czym predzej bo nie ma po co dluzej go trzymać , jest dno dna
Tak, ku..a zmieniajmy trenera co chwile na pewno coś osiągniemy....Było zostawić Petrescu a wyj..ać piłkarzyków płaczków, którzy nie chcieli ciężko trenować i dać mu wolny wybór w wyborze piłkarzy.A na pewno coś byśmy z tym trenerem osiągnęli.Trzeba było być cierpliwym a boss widać, że nie jest.
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 31.08.2012 o godz. 20:34.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując