Średnio mnie interesuje szczerze mówiąc obecna forma - inna sprawa, że jestem pewien, że Wisła jest po prostu lepszą drużyną i dzisiaj to udowodni

Każdy kraj ma swoje drużyny rozpoznawalne w Europie, tak jak Serbia ma Crvenę i Partizan, Czechy Spartę, Chorwacja Dinamo Zagrzeb czy Grecy Panathinaikos/Olimpiakos, tak taką formę w Polsce spełniają Wisła oraz Legia. Inny prestiż, inna presja. Polonia W., vel Groclin wypada tu wręcz fatalnie.
Niech Polonia zdobędzie 7 Mistrzostw Polski w odstępstwie 10 lat to pogadamy o jakimś prestiżu w Polonii. Przypomnę tylko, że jeszcze miesiąc temu mieli iść do likwidacji.