Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60108
Stary 31.08.2012, 17:48
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
No tak, za Maaskanta bylowaliśmy w lidze i w LE.

Kojarzysz takiego gościa Koen Van Der Biezen?
A ty kogoś takiego jak Burkhari, Melikson, którzy uciszali Pasy? W czterech literach mam Van Der Biezena, tak jak wcześniej wielu innych zawodników Cracovii strzelających nam gola. My strzeliliśmy im ich znacznie więcej, ciągle wygrywając z jednym wyjątkiem. To jest sport, tu się nie da wygrywać 10 meczów na 10 z Pasami.

Odsunięcie Holendrów doprowadziło do przegrania ligi. Co, zaprzeczysz temu? Jaki był efekt tego ruchu - wygraliśmy dzięki temu w lidze, czy nie? Dało to w ostatnim sezonie awans do pucharów, czy nie? Historia jednoznacznie to ocenia i oceni. Jako cieżki błąd i ruch, który zaowocował klęską.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując