mr_kwolf napisał(a):

No tak, za Maaskanta bylowaliśmy w lidze i w LE.
Kojarzysz takiego gościa Koen Van Der Biezen?
|
A ty kogoś takiego jak Burkhari, Melikson, którzy uciszali Pasy? W czterech literach mam Van Der Biezena, tak jak wcześniej wielu innych zawodników Cracovii strzelających nam gola. My strzeliliśmy im ich znacznie więcej, ciągle wygrywając z jednym wyjątkiem. To jest sport, tu się nie da wygrywać 10 meczów na 10 z Pasami.
Odsunięcie Holendrów doprowadziło do przegrania ligi. Co, zaprzeczysz temu? Jaki był efekt tego ruchu - wygraliśmy dzięki temu w lidze, czy nie? Dało to w ostatnim sezonie awans do pucharów, czy nie? Historia jednoznacznie to ocenia i oceni. Jako cieżki błąd i ruch, który zaowocował klęską.