Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60105
Stary 31.08.2012, 16:29
hunter napisał(a):Wyświetl post
O kurvva, Nostradamus. I do tego jakiś językoznawca, co nam wpaja nowe sformułowania.
Polecam się na przyszłość jak się spodobało A tak btw, nie pasuje Ci coś to odpi*rdol się, daj ingor i święto. Na forum Wisły cwaniaki z was niemiłosierne, ale jak widzę na mieście to pajace z dwoma lewymi rękami

Szanuję każdego kibica, zwłaszcza Wisły, poleciłbym to Tobie na gorącą głowę
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując