hunter napisał(a):

|
O kurvva, Nostradamus. I do tego jakiś językoznawca, co nam wpaja nowe sformułowania.
|
Polecam się na przyszłość jak się spodobało

A tak btw, nie pasuje Ci coś to odpi*rdol się, daj ingor i święto. Na forum Wisły cwaniaki z was niemiłosierne, ale jak widzę na mieście to pajace z dwoma lewymi rękami
Szanuję każdego kibica, zwłaszcza Wisły, poleciłbym to Tobie na gorącą głowę