Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60103
Stary 31.08.2012, 16:12
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
Błacho wygląda kadra Wisły, trochę przeanalizował ją i zakładając wariant oszczędnościowy i pesymistyczny po sezonie 2012/2013 będzie to wyglądać prawdopodobnie tak:
1. Jaliens odpada po sezonie
2. Chavez to kwestia czasu kiedy odejdzie, ale myślę, że po sezonie nie będzie już piłkarzem Wisły
3. Frederiksen, wiadomo to tylko transfer na rok na lewą obronę, po sezonie odejdzie
4. Głowacki i Jovanovic to dobrzy gracze, ale kontuzjogenni i jeśli to będzie sie powtarzać, myślę, że Bednarz będzie chciał na nich zarobić
5. Melikson kwestia czasu
6. Sobolewski odejdzie do Jagiellonii jak zapowiadał, albo skończy kariere
7. Iliev odejdzie po sezonie
8. Sikorski od początku to figurant i statysta
9. Genkov jeśli pojawi się oferta Bednarz na niej skorzysta

Założyłem wariant o którym wspomniałem i teraz płaczemy a co będzie po tym sezonie? 10 graczy odchodzi, 8 podstawowy skład. Nikt z nas nie spodziewa się, że Cupiał rzuci 5mln euro na stół i każe sprowadzić 7 klasowych zawodników by załatać dziury. Będzie marazm i jeszcze raz marazm, tylko wku*wia mnie to że i tak celem na sezon uznają zdobycie mistrzostwa Polski, pucharu Polski i awans do LM lub LE, patologia ku*wa
O kurvva, Nostradamus. I do tego jakiś językoznawca, co nam wpaja nowe sformułowania.
Odpowiedz cytując