Karherop napisał(a):

ten tekst o innych ligach średnio pada raz na 2 dni a i tak gdy w końcu dajemy szansę młodym zawodnikom to jest lament ze tak słabej kadry jeszcze nie mieliśmy
zagramy kilka spotkań w takim składzie i będzie można obiektywnie ocenić czy młodzi się nadają na ten moment do kadry pierwszego zespołu , forumowicze niestety uwielbiają forować wyroki zanim ktoś cokolwiek zagra
|
Dajemy szansę to doskonały chwyt retoryczny. My tak naprawdę skazujemy się na nich. Jeśli okaże się, że mało potrafią, to może być kiepsko.