Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60098
Stary 31.08.2012, 14:38
FraMat napisał(a):Wyświetl post
w temacie o meczu z Polonią pisalem na początku tygodnia, że widzę, że Kirm jest w gazie i powinien wystąpić przeciwko Polonii.
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Kirm pokazał wysoką formę, siłę, szybkość, moc i świeżość.
Jestem przekonany, że ten sezon może należec do niego. W Groningen a nie w Wiśle.
300 tys to dużo czy mało?

Średnia na meczach Wisły to 15 tys kibiców.
Gdyby marketing zapełnił drugie 15 tys to jesli nawet liczyc po 20 zł za bilet, po 4 meczach też by było 300 tys euro.
Co prawda to nie Kirm przyciagał kibiców, ale w obliczu degrengolady poziomu sportowego, ciekaw jestem jaka będzie średnia w tym sezonie na meczu.
Czy wzięto to pod uwagę przy szukaniu oszczędności?
Oczywiście że nie - niedawno obsztorcowywali Basałaja, który zakładał, że na Wisłę będzie regularnie przychodzić 20 kilka tysięcy widzów, a za niedługo okaże się, że ubiegłoroczna średnia widzów spadnie poniżej 10 tys widzów i oczywiście wszyscy będą niesamowicie zdziwieni.
Moim zdaniem ten Zarząd i aktualna polityka właściciela wobec klubu coraz bardziej zasługuje na taki efekt.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując