|
Jest ogorkowa, ale odpowiada za to brak szkolenia mlodziezy i brak transferow, w Polsce gdzie jest zapotrzebowanie na pilke, gdzie sa stadiony, nic sie nie robi, zeby te stadiony wypelnic, LM jest teraz na wyciagnecie reki, ale tu nikt nie chce zainwestowac, chociaz miliony sa do wziecia, w Rumunii gdzie maja jeden stadion cywilizowany kluby po 2 ml euro sa w stanie wydawac na pilkarzy, przeciez tutaj niewiele potrrzeba , w Gdansku, Wroclawiu u Nas, ze dwoch gosci pokroju Ljuboi i masz 30 tys na kazdym meczu, a tutaj sie tylko czlowieka zniecheca do przyjscia na stadion.Po co kluby po 25 osobowe kadry trzymaja? wywalic z 8 slabych i dwoch porzadnych brac.Dlaczego nie ma skautingu zadnego, ograniczylo by to znacznie pomylki transferowe, ile kasy w bloto poszlo na Branco podobnych, napewno nie wiecej niz oplacenie kilku skautow.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 31.08.2012 o godz. 13:12.
|