Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60091
Stary 31.08.2012, 12:39
Zwracam honor Bednarzowi.
300 K euro to uczciwa cena, szczególnie że Kirm nie mógł się u nas odnaleźć. Grał tylko w reprezentacji i trudno było liczyć, żeby coś się w tej kwestii zmieniło.

jarcze napisał(a):Wyświetl post
Dzisiejsze papierowe wydanie Gazety Krakowskiej na końcu artykułu o sprzedaży Kirma wspomina, że Jovanić może zostać transferowany na Węgry ale nie wiadomo czy zdążą załatwić formalności, a dzisiaj ostatni dzień na to. Myślę, że za nim już nikt tęsknić nie będzie.
To by był hit transferowy. Serio.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując