Zwracam honor Bednarzowi.
300 K euro to uczciwa cena, szczególnie że Kirm nie mógł się u nas odnaleźć. Grał tylko w reprezentacji i trudno było liczyć, żeby coś się w tej kwestii zmieniło.
jarcze napisał(a):

|
Dzisiejsze papierowe wydanie Gazety Krakowskiej na końcu artykułu o sprzedaży Kirma wspomina, że Jovanić może zostać transferowany na Węgry ale nie wiadomo czy zdążą załatwić formalności, a dzisiaj ostatni dzień na to. Myślę, że za nim już nikt tęsknić nie będzie.
|
To by był hit transferowy. Serio.