|
Mam pytanie. Jako iż musze iść do pracy w dzisiejszy wieczór, da się jakoś zostawić kompa włączonego z jakąś transmisją i nagrac transmisje z meczu jakimś programem? Chciałbym zrobić tak że jak wróce z pracy(koło 3) to nieświadomy wyniku obejrze go sobie
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno 
Wisła Kraków!
|