|
Bednarz bardzo często mówił o tych młodych Polakach. W zasadzie istnienie tych mitycznych młodych zdolnych było uzasadnieniem dla osłabiania zespołu, no bo trzeba tym młodym dawać szansę.
Ta 18 meczowa świadczy chyba o tym , że czas powiedzieć ,, Sprawdzam". Niech pokażą wreszcie tą zdolną młodzież, której mamy tak dużo, że nie ma się co martwić nawet ewentualnym odejściem Meliksona.
|