Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22067
Stary 31.08.2012, 11:22
Wzmocnić lewą obrone, a teraz nie gra bo ma jakiś drobny uraz. Na Piasta juz będzie gotowy do gry. A tego, że Paweł nie przyjdzie to chyba raczej większość mogła się spodziewać
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 31.08.2012 o godz. 11:27.
Odpowiedz cytując