Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60086
Stary 31.08.2012, 11:14
Arked - szczerze w to wątpię. Takiej hipokryzji w tym klubie już dawno nie było. Ja czekam, zgodnie z wypowiedziami Bednarza na transfer skrzydłowego.
Odpowiedz cytując