Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 31.08.2012, 11:05
Popieram Karheropa, całe szczęście, że ten komediodramat z Śląskiem w roli głównej dobiegł końca! W tym roku w grupach LE grają naprawde porządne ekipy i coby to było gdy przyjechał na Śląsk Inter, Liverpool czy Stuttgart? 0:5, 0:6?
Zeby nie odbiegać od tematu warto odnotować fajne wyniki ekip z Azerbejdżanu i Węgier.