Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7721
Stary 31.08.2012, 10:51
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Typowy najemnik, czego się spodziewałeś?
Poza okazaniem szacunku . Niczego . To jest tylko potwierdzeniem tego co widzieliśmy przez 3 lata , czyli wyalienowanego słoweńca , który ani myślał o integracji z klubem i drużyną , że o nauce języka nie wspomnę , a między Bogiem , a prawdą taki Elsner pokazał jak szybko można się nauczyć naszego języka jeśli się tylko chce.

Swoją drogą co do pożegnań z klubem to jednak szkoda że tak bez wyrazu pożegnano Jirsaka , choć podobnie jak Kirm nie spełnił nadziei to chociaż godnie reprezentował Wisłę .
Odpowiedz cytując