martin_6 napisał(a):

|
Typowy najemnik, czego się spodziewałeś?
|
Poza okazaniem szacunku . Niczego . To jest tylko potwierdzeniem tego co widzieliśmy przez 3 lata , czyli wyalienowanego słoweńca , który ani myślał o integracji z klubem i drużyną , że o nauce języka nie wspomnę , a między Bogiem , a prawdą taki Elsner pokazał jak szybko można się nauczyć naszego języka jeśli się tylko chce.
Swoją drogą co do pożegnań z klubem to jednak szkoda że tak bez wyrazu pożegnano Jirsaka , choć podobnie jak Kirm nie spełnił nadziei to chociaż godnie reprezentował Wisłę .