Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7719
Stary 31.08.2012, 10:11
Karherop napisał(a):Wyświetl post
"Tuż przed konferencją prasową, która właśnie rozpoczęła się, słyszałem, że jestem uprawniony do gry jutro i to dobra wiadomość dla mnie i dla klubu".
To czy to dobra wiadomość dla klubu - to się jeszcze okaże
Odpowiedz cytując