Kaan napisał(a):

|
Ciekawi mnie nieobecnośc w "18" - o ile jest ona prawdziwa - Quioto. Czyżby kontuzja? Nie wierze, żeby zrezygnował z niego Probierz z własnej, nieprzymuszonej woli.
|
przed pierwszym meczem Quioto rywalizował z Kamińskim o miejsce w 18 , widocznie teraz je przegrał . Niech wpuścic młodziaka na 15 minut