|
"Andraż Kirm dzisiaj został zawodnikiem FC Groningen. Słoweniec na oficjalnej stronie swojego nowego klubu wypowiedział się. Skrzydłowy dziękuje Maaskantowi, Valckxowi oraz dyrektorowi sportowemu holenderskiego zespołu za transfer. - Czuję się bardzo szczęśliwy. Mam nadzieję, że dostanę możliwość gry bardzo szybko. Tuż przed konferencją prasową, która właśnie rozpoczęła się, słyszałem, że jestem uprawniony do gry jutro i to dobra wiadomość dla mnie i dla klubu. Chciałbym podziękować Hansowi Nijlandowi (dyrektor sportowy Groningen - red.), trenerowi Robertowi Maaskantowi oraz Stanowi Valckxowi za transfer. - powiedział na oficjalnej stronie FC Groningen Andraż Kirm.
TSW.com.pl
"
widać że Pan Kirm bardzo już chciał od nas odejść i z nieukrywaną radością opuszcza Kraków , chyba nie ma wątpliwości że słusznie na niego ostatnio Probierz nie stawiał .
Tak notabene to powinien też podziękować swojemu byłemu pracodawcy , ale kto by tam o tym pamiętał . O podziękowaniu dla kibiców Wisły nawet nie marzę.
|