WISŁAZWE napisał(a):

|
Meczowa "osiemnastka" .......
|
Nie wiem skąd tą 18 wziąłeś ..... ale ufając źródłom trzeba stwierdzić że tak słabej 18 nie mieliśmy o d paru lat.
Kontuzja Meliksona "dziwna".
Z tego wybrałbym następująca 11 (+3 na 2 połowę) :
...........................Pareiko,
.........Burliga, Głowacki, Bunoza, Frederiksen
Iliev, Wilk/Sobolewski, Garguła/Szewczyk, Chrapek.
..................Genkov, Sikorski/Kamiński.
Nie wiem kto zastąpi Ilieva jak już będzie człapał ...
Jedyna nadzieją na wygraną jest gryzienie trawy ...