Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 31.08.2012, 08:02
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Meczowa "osiemnastka" .......
Nie wiem skąd tą 18 wziąłeś ..... ale ufając źródłom trzeba stwierdzić że tak słabej 18 nie mieliśmy o d paru lat.
Kontuzja Meliksona "dziwna".

Z tego wybrałbym następująca 11 (+3 na 2 połowę) :

...........................Pareiko,

.........Burliga, Głowacki, Bunoza, Frederiksen

Iliev, Wilk/Sobolewski, Garguła/Szewczyk, Chrapek.

..................Genkov, Sikorski/Kamiński.

Nie wiem kto zastąpi Ilieva jak już będzie człapał ...

Jedyna nadzieją na wygraną jest gryzienie trawy ...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując