Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 31.08.2012, 07:49
Dani napisał(a):Wyświetl post
,Śląsk zawiódł na całej linii ,bo przejście przeciętnego mistrza Szwecji dało by Wrocławianom chociaż grupę LE ,

przeciętny Mistrz Szwecji wbił nam 5 bramek , przeciętna drużyna Bundesligi 10 , ciekaw jestem ile Śląsk by dostał w starciu z kimś naprawdę dobrym , 15-20 bramek w dwumeczu? i z czym do ludzi . Tutaj nawet nie ma nad czym gdybać .