Dani napisał(a):

|
,Śląsk zawiódł na całej linii ,bo przejście przeciętnego mistrza Szwecji dało by Wrocławianom chociaż grupę LE ,
|
przeciętny Mistrz Szwecji wbił nam 5 bramek , przeciętna drużyna Bundesligi 10 , ciekaw jestem ile Śląsk by dostał w starciu z kimś naprawdę dobrym , 15-20 bramek w dwumeczu? i z czym do ludzi . Tutaj nawet nie ma nad czym gdybać .