arti napisał(a):

W kwestii transferów do durniozaur jak mówi "nie" to nie kłamie.
Co do transferów wychodzących - we wrześniu może jeszcze kupować Rosja chyba Turcja i może ktoś jeszcze, więc możemy mieć całkiem emocjonujący miesiąc.
|
No więc właśnie będzie ciekawie. W dodatku Osman niby miałby iśc do Francji co jest ciekawe.