cfa napisał(a):

|
No długo czekac nie będziemy, bo dzisiaj się kończy okienko transferowe. Chyba, że podpiszemy kontrakt z kimś bez klubu.
|
W kwestii transferów do durniozaur jak mówi "nie" to nie kłamie.
Co do transferów wychodzących - we wrześniu może jeszcze kupować Rosja chyba Turcja i może ktoś jeszcze, więc możemy mieć całkiem emocjonujący miesiąc.