Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60077
Stary 31.08.2012, 07:24
cfa napisał(a):Wyświetl post
No długo czekac nie będziemy, bo dzisiaj się kończy okienko transferowe. Chyba, że podpiszemy kontrakt z kimś bez klubu.
W kwestii transferów do durniozaur jak mówi "nie" to nie kłamie.
Co do transferów wychodzących - we wrześniu może jeszcze kupować Rosja chyba Turcja i może ktoś jeszcze, więc możemy mieć całkiem emocjonujący miesiąc.
Odpowiedz cytując