Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#711
Stary 31.08.2012, 07:04
syryls napisał(a):Wyświetl post
Szkoda że Legia nie awansowała, gdyby się tak stało to:
1. Miałaby problemy z wytrzymałością fizyczną i psychiczną, jednak 6 meczów robi swoje
2. ITI wyprzedałaby im gwiazdy(Wolski, Żyro etc.), a na zimowe transfery nic bym im nie zostawili
3. Legia skupiła by się na LE niż na Lidze.
Czy możesz rozwinąć?Bo ja nie widzę związku za bardzo.My w tym sezonie bijemy się o środek .Im prędzej się przestawisz, tym lepiej dla Ciebie

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując