syryls napisał(a):

Szkoda że Legia nie awansowała, gdyby się tak stało to:
1. Miałaby problemy z wytrzymałością fizyczną i psychiczną, jednak 6 meczów robi swoje
2. ITI wyprzedałaby im gwiazdy(Wolski, Żyro etc.), a na zimowe transfery nic bym im nie zostawili
3. Legia skupiła by się na LE niż na Lidze.
|
Czy możesz rozwinąć?Bo ja nie widzę związku za bardzo.My w tym sezonie bijemy się o środek

.Im prędzej się przestawisz, tym lepiej dla Ciebie
