Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60076
Stary 31.08.2012, 07:01
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
No i dobra, chociaż cena za Kirma śmieszna, to i tak jednego paralityka mniej! Teraz niech klub pokarze, że ma jeszcze resztki ambicji i niech ściągnie jakiegoś Kupisza, Maka czy innego Makuszewskiego. Bo jak się okaże, że posypie się Melikson albo nie Iliew, to jeszcze zapłaczemy i za Kirmem i za Łobo i Ćwielongiem A na szkrzydłach będą tacy bogowie futbolu, jak Bunoza, Boguski czy Jovanović.

P.S. I nich mi ktoś jeszcze powie, że my w tym sezonie walczymy o mistrza... Brak zakupu jakiegoś zawodnika będzie jasną informacją od klubu dla kibiców pt. "W tym roku dostajemy baty od wszystkich "!!!


Dwie rzeczy odnośnie tego co piszesz:
1. Mało jest takich zawodników, którzy jak widzą że drużynie nie idzie to dają z siebie 200% żeby coś polepszyć. Trzeba sobie zadać pytanie skąd nagle takie spadki umiejętności u większości zawodników w zeszłym sezonie. Ano stąd, drogi kolego, wydaje się że stratosfera w szatni "leżała i kwiczała". Dość przypomnieć jak wypowiadali się o stranierich Wilk i Sobolewski, ciągłe wyskoki Małego, afera z Meliksonem. W tej szatni było tyle języków, że trzeba było być jakiś poliglotą żeby się dogadać. Większość nie brała w ogóle od odpowiedzialności za wynik, tylko kasa i chęć wyrwania się z klubu.
2. Co do zakupów zimowych, to tak jak napisałem wyżej. Jasny sygnał, że odpuszczamy ten sezon. Niedługo dojdzie do tego, że wyprzedadzą cały skład, zostawią Meliksona i graj chłopie o LM! Zresztą nie możemy czekać do zimy, bo jak jakiś grajek się wypromuje to i tak nas nie będzie na niego stać.
No długo czekac nie będziemy, bo dzisiaj się kończy okienko transferowe. Chyba, że podpiszemy kontrakt z kimś bez klubu.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując