Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60074
Stary 31.08.2012, 06:10
No i dobra, chociaż cena za Kirma śmieszna, to i tak jednego paralityka mniej! Teraz niech klub pokarze, że ma jeszcze resztki ambicji i niech ściągnie jakiegoś Kupisza, Maka czy innego Makuszewskiego. Bo jak się okaże, że posypie się Melikson albo nie Iliew, to jeszcze zapłaczemy i za Kirmem i za Łobo i Ćwielongiem A na szkrzydłach będą tacy bogowie futbolu, jak Bunoza, Boguski czy Jovanović.

P.S. I nich mi ktoś jeszcze powie, że my w tym sezonie walczymy o mistrza... Brak zakupu jakiegoś zawodnika będzie jasną informacją od klubu dla kibiców pt. "W tym roku dostajemy baty od wszystkich "!!!
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem o jakiś wartościowych zawodnikach mówisz bo na na Bitona momentami nie dało się patrzec.. Lamey to już w ogóle, Dragan za słaby aby dać mu nową umowę, Jirsak nie sprawdzał się przez sezony, Kirm tracił wszystkie piłki w meczu, Nunez mógł w każdej chwili coś odawlic.

Jedyne pod względem sportowym szkoda Małeckiego bo jak grał z drużyną to był z niego duży pożytek. Za resztą moim zdaniem nie ma sensu płakać, niektórzy nie nadawali się na polską ligę nie mówiąc o pucharach.

Co do naszej sytuacji to zacytuje tutaj słowa Radka Sobolewskiego, które powiedział do dziennikarzy co też tyczy się pewnie do większości forumowiczów.
"Nigdy nie jest tak dobrze ani tak źle jak piszczcie"

Jak mają kupic kogoś na szybko za Kirma to niech lepiej tego nie robią tylko zaczekają do zimy i dokonają najbardziej optymalnego wyboru odnośnie skrzydłowych. Jest kilku kandydatów w lidze zobaczymy co pokażą w tej rundzie.
Dwie rzeczy odnośnie tego co piszesz:
1. Mało jest takich zawodników, którzy jak widzą że drużynie nie idzie to dają z siebie 200% żeby coś polepszyć. Trzeba sobie zadać pytanie skąd nagle takie spadki umiejętności u większości zawodników w zeszłym sezonie. Ano stąd, drogi kolego, wydaje się że stratosfera w szatni "leżała i kwiczała". Dość przypomnieć jak wypowiadali się o stranierich Wilk i Sobolewski, ciągłe wyskoki Małego, afera z Meliksonem. W tej szatni było tyle języków, że trzeba było być jakiś poliglotą żeby się dogadać. Większość nie brała w ogóle od odpowiedzialności za wynik, tylko kasa i chęć wyrwania się z klubu.
2. Co do zakupów zimowych, to tak jak napisałem wyżej. Jasny sygnał, że odpuszczamy ten sezon. Niedługo dojdzie do tego, że wyprzedadzą cały skład, zostawią Meliksona i graj chłopie o LM! Zresztą nie możemy czekać do zimy, bo jak jakiś grajek się wypromuje to i tak nas nie będzie na niego stać.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując