KaSzTaN napisał(a):

|
i sprzedaz Kirma za bezcen.
|
Za bezcen? Srasz kasą żeby uważać zgarnięcie 1.3 mln złotych za bezcen?To może nie jest złoty interes jak w przypadku Gorawskiego ale jak dla mnie plus dla Bednarza, na chwilę obecną.Diaza za którego Belgowie wyłożyli prawie milion ojro - opchnęli cichaczem za 80 tyś.
Tak to w tym interesie powinno być - umoczyliśmy kasę, nie wypaliło, więc przynajmniej pozbądźmy się problemu a jak już ktoś za ten problem chce zapłacić to w ogóle.
Ja jestem skrajnym krytykiem, jeśli chodzi o takie prowadzenie klubu, jakie ma miejsce od lat, ale bez przesady.Sprzedaż Kirma mogła by być tylko w takim przypadku błędem, gdyby to był to ten 11 zawodnik i żadnego innego na składzie - w sensie, musielibyśmy każdy mecz rozgrywać w 10.Tak nie jest więc dla mnie przynajmniej - płacz po Kirmie, to jakiś przejaw psychozy
