Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 11 Jesień 2012.
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
469
30.08.2012, 23:35
Wisła - Polonia W. 3:1 (1:0)
Skład : Pareiko - Burliga, Głowacki, Chavez, Frederiksen - Iliev, Sobolewski, Wilk, Melikson, Garguła - Genkov
Zmiany: Chrapek, Quioto, Sikorski
Bramki: Iliev, Garguła, Chrapek
westersyl