|
Temat do zamknięcia . Kończymy sezon z ogromnym dorobkiem 2.500 pkt oraz 18 pozycją w rankingu euefa z perspektywami na spadek na 22 miejsce.
Swoje drużyny w fazie grupowej ma Azerbejdżan , Słowenia , Węgry . Jesteśmy najwyżej sklasyfikowaną federacją któa juz podziękowała za grę w europie .
nie ma co , Polska piłka rośnie w siłę
pozdrawiam
|