Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60067
Stary 30.08.2012, 23:14
Cytat:
wyglada wszystko jak do sprzedazy klubu... juz praktycznie wszyscy wartosciowi zawodnicy poszli...
Nie wiem o jakiś wartościowych zawodnikach mówisz bo na na Bitona momentami nie dało się patrzec.. Lamey to już w ogóle, Dragan za słaby aby dać mu nową umowę, Jirsak nie sprawdzał się przez sezony, Kirm tracił wszystkie piłki w meczu, Nunez mógł w każdej chwili coś odawlic.

Jedyne pod względem sportowym szkoda Małeckiego bo jak grał z drużyną to był z niego duży pożytek. Za resztą moim zdaniem nie ma sensu płakać, niektórzy nie nadawali się na polską ligę nie mówiąc o pucharach.

Co do naszej sytuacji to zacytuje tutaj słowa Radka Sobolewskiego, które powiedział do dziennikarzy co też tyczy się pewnie do większości forumowiczów.
"Nigdy nie jest tak dobrze ani tak źle jak piszczcie"

Jak mają kupic kogoś na szybko za Kirma to niech lepiej tego nie robią tylko zaczekają do zimy i dokonają najbardziej optymalnego wyboru odnośnie skrzydłowych. Jest kilku kandydatów w lidze zobaczymy co pokażą w tej rundzie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 30.08.2012 o godz. 23:28.
Odpowiedz cytując