Nie psioczcie, w końcu Chrapek dostanie prawdziwą szansę (zawsze trzeba szukać pozytywów

) a na lewej może grać Guła, albo zagramy 4-3-3

Trudne chwile są, więc trzeba się spiąć, teraz jest próba charakteru, dla piłkarzy i dla nas kibiców. Musimy ten trudny okres przejść i przezwyciężyć niedogodności losu. Czasy są jakie są i teraz tak naprawdę trzeba pokazać że nie jesteśmy cipkami i że mamy charakter. Płacz nic nie da, płaczą tylko cienkie bolki i nieudacznicy, trzeba się wziąć w garść i jutro rozjebać system na boisku i na trybunach!