gigant napisał(a):

|
Proponuję byś się tak nie rozpędzał, u mnie i podejrzewam u wielu innych akurat kolejność radości i smutku jest odwrotna. I proszę o nie pierdo.lenie o jakichś rankingach,bo mam to w dupie.
|
Sam liczyłem na ich odpadniecie dlatego jeszcze bardziej od Ciebie mam to w dupie - chodzilo mi o kibicow Legii, ze rok temu sie cieszyli z awansu a teraz sie smuca bo odpadli z Rosenborgiem. Jezeli myslales, ze kibicuje Legii i sie smuce z tego, ze odpadli to sie baaaardzo grubo pomyliłes.