Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#702
Stary 30.08.2012, 22:33
gigant napisał(a):Wyświetl post
Proponuję byś się tak nie rozpędzał, u mnie i podejrzewam u wielu innych akurat kolejność radości i smutku jest odwrotna. I proszę o nie pierdo.lenie o jakichś rankingach,bo mam to w dupie.
Sam liczyłem na ich odpadniecie dlatego jeszcze bardziej od Ciebie mam to w dupie - chodzilo mi o kibicow Legii, ze rok temu sie cieszyli z awansu a teraz sie smuca bo odpadli z Rosenborgiem. Jezeli myslales, ze kibicuje Legii i sie smuce z tego, ze odpadli to sie baaaardzo grubo pomyliłes.
Odpowiedz cytując