Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60060
Stary 30.08.2012, 22:15
A jednak - pierwszy mały i nieśmiały plus przy Łysym u mnie.300tyś euro...niby grosze ale z drugiej strony - 1.3 mln złotych za takiego nieudacznika.Milion trzysta tysięcy..Dla mnie to on jest wart z 30 piłek a i tak nie wiem czy to nie za dużo.
Skrzydła są tak samo chujowe z Kirmem czy bez niego więc strata to żadna.Gorzej że trzeba marnować potencjał np. Meliksona bo nie ma komu...a już gadki że Quioto tam może zagrać , no w sumie każdy może, tyle że jednak najlepiej by było, by każdy tam grał, gdzie potrafi najlepiej.

A wracając do sedna - z Kirmem jak z Ćwielongiem , mógł męczyć bułę do ostatniego dnia kontraktu a tak to nie dość że nie męczy i nie doi to jeszcze grosz jakiś wpadł.

Dobrze że jeszcze Maaskant pracuje w tym Groningen, nie chce być złym prorokiem bo lubię chłopa i uważam go za przyzwoitego trenera, ale na dziś, nie wygląda to za ciekawie, więc za kilka tygodni może być już ktoś inny na stanowisku...a Kiro zostanie i będzie teraz w....iał holendrów
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując