Pablo84 napisał(a):

Ludzie też za Bednarzem nie przepadam ale jak uważacie, co ma powiedzieć do gazet?Zastanówcie się trochę...
Jak macie pretensję, to piętro wyżej.
|
Charytatywnie tutaj nie pracuje, wiedział w co się pakuje i swoim nazwiskiem te wszystkie ruchy podpisuje czy tego chce czy nie. Jak on jest taki biedny to może zrezygnować ze swojej posady. Ale nie bo z niego taki sam najemnik jak z Jaliensa, zwłaszcza że Bednarz dobrze wie jak wygląda praca w Wiśle a mimo to przyszedł tutaj drugi raz.