Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60058
Stary 30.08.2012, 22:03
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie też za Bednarzem nie przepadam ale jak uważacie, co ma powiedzieć do gazet?Zastanówcie się trochę...
Jak macie pretensję, to piętro wyżej.
Charytatywnie tutaj nie pracuje, wiedział w co się pakuje i swoim nazwiskiem te wszystkie ruchy podpisuje czy tego chce czy nie. Jak on jest taki biedny to może zrezygnować ze swojej posady. Ale nie bo z niego taki sam najemnik jak z Jaliensa, zwłaszcza że Bednarz dobrze wie jak wygląda praca w Wiśle a mimo to przyszedł tutaj drugi raz.
Ostatnio edytowane przez RAFi89 : 30.08.2012 o godz. 22:12.
Odpowiedz cytując