Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60057
Stary 30.08.2012, 21:59
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Ja pamiętam jak Dżymała sprzedał Groklin , doszedł jako właściciel do wniosku ...........mam dosyć i sprzedał .Co było potem każdy wie .ale zachował się z KLASĄ I HONOREM .My możemy mieć spaloną ziemię 1 ligę i mityczny 100.000.000 dług ,a mi karzą go jeszcze szanować .Rzeczywiście TRUDNO ZROZUMIEĆ CUPIAŁA ALE MY KIBICE NIE JESTEŚMY LEPSI.
Zastanów się co piszesz, poszperaj w necie i popraw to co napisałeś. Drzymałe stawiać na rówi z Cupiwałem, ba dawać za wzór.!niegodziwość.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując