Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60056
Stary 30.08.2012, 21:55
Ja pamiętam jak Dżymała sprzedał Groklin , doszedł jako właściciel do wniosku ...........mam dosyć i sprzedał .Co było potem każdy wie .ale zachował się z KLASĄ I HONOREM .My możemy mieć spaloną ziemię 1 ligę i mityczny 100.000.000 dług ,a mi karzą go jeszcze szanować .Rzeczywiście TRUDNO ZROZUMIEĆ CUPIAŁA ALE MY KIBICE NIE JESTEŚMY LEPSI.
Odpowiedz cytując