|
Że też nikt nie spostrzegł, że za obecny stan odpowiedzialny jest wyłącznie Jacek Bednarz - to on przez 2,5 roku doprowadził do takiej stagnacji transferowej, że przez niego Wisła ma teraz olbrzymie kłopoty. Cóż - będziemy walczyć o środek tabeli. Jedyną nadzieją jest PP, choć przy takim stanie kadrowym i w to nie wierzę...
|