Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60055
Stary 30.08.2012, 21:50
Że też nikt nie spostrzegł, że za obecny stan odpowiedzialny jest wyłącznie Jacek Bednarz - to on przez 2,5 roku doprowadził do takiej stagnacji transferowej, że przez niego Wisła ma teraz olbrzymie kłopoty. Cóż - będziemy walczyć o środek tabeli. Jedyną nadzieją jest PP, choć przy takim stanie kadrowym i w to nie wierzę...
Odpowiedz cytując