Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60054
Stary 30.08.2012, 21:49
Nie spodziewałem się że po odejściu rezerwowego skrzydłowego może być tak wielki lament. Szczerze mówiąc Kirm w ostatnim czasie dawał Wiśle tyle samo co Szewczyk, czy Chrapek, Czyli nic, bo po prostu nie grał, A jak grał to taki piach, że wszyscy jechali po nim jak po łysej kobyle.
Odpowiedz cytując