tofik napisał(a):

Jednego jestem ciekawy. Obniża się budżet, "łata" dziury, nie kupuje nikogo w zamian. No, taka typowa bieda z nędzą.
Jaka będzie reakcja Cupiała na słabą grę ? jak zwykle zrobi przewrót ? Zdziwiony i wkurzony zwolni Probierza, Bednarza?
Co z wymaganiami, nadal bez zmian ?
Wtedy to ja już niczego tu nie będę rozumiał.Ale to chyba jakieś wielkie zaskoczenie nie będzie, że nastąpi zupełnie niezrozumiała decyzja.
|
A ja nie rozumiem co się stało z tą ogłoszoną pożyczką i w jaki sposób mamy ją spłacić.