Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60050
Stary 30.08.2012, 21:41
Ajax napisał(a):Wyświetl post
My będziemy marzyć o pudle w ligowej szarzyźnie.
Wiesz, po co się szarpać na Europę skoro nas na nią nie stać? Zadnego klubu w Polsce zresztą na to nie stać. Pewnie, że zdarzają się zrywy i dwie ekipy z Polski znajdują się w LE, ale na tej samej zasadzie Petrzałka awansowała do LM czy też inna Viktoria Pilzno. Jesteśmy całkowitą prowincją piłkarską i już nie ma co pisac, że kiedyś nią będziemy, nie, my już nią jesteśmy.

Czy pudło jest czymś złym ? nie. I nic niepokojącego nie widzę w działaniach Bednarza,nie budzi we mnie paniki fakt że sprzedaje Kirma czy innego Pajlica. Jeden i drugi na Europę byli za cieńcy a budżet obciążali. To taki jeden z dwóch przykładów czemu biedny jest biedny, w tym kontekście Wisła na Europę. Żle wydajemy kasę. Natomiast o ile w sensie sprzedaży grajków absolutnie nieprzydatnych w Europie i na krajowych salonach, nie widze niczego złego o tyle martwie się Bednarzem, gdy ten widzi coś czego nie ma. Facet widzi młodzież i dostrzega w niej potencjał. Ciężka sprawa, zaawansowana.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując