Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60049
Stary 30.08.2012, 21:35
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie też za Bednarzem nie przepadam ale jak uważacie, co ma powiedzieć do gazet?Zastanówcie się trochę...
Jak macie pretensję, to piętro wyżej.
Dokładnie. Wiele osób, które były związane z Wisłą, podkreśla ingerencję Cupiała we wszystkie decyzje podejmowane w klubie.

Zastanawiam się dokąd to wszystko zmierza, bo boss jakoś wyraźnie nie zgasił jeszcze światła.
Odpowiedz cytując