Pablo84 napisał(a):

Ludzie też za Bednarzem nie przepadam ale jak uważacie, co ma powiedzieć do gazet?Zastanówcie się trochę...
Jak macie pretensję, to piętro wyżej.
|
Dokładnie. Wiele osób, które były związane z Wisłą, podkreśla ingerencję Cupiała we wszystkie decyzje podejmowane w klubie.
Zastanawiam się dokąd to wszystko zmierza, bo boss jakoś wyraźnie nie zgasił jeszcze światła.