Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60048
Stary 30.08.2012, 21:28
Jednego jestem ciekawy. Obniża się budżet, "łata" dziury, nie kupuje nikogo w zamian. No, taka typowa bieda z nędzą.
Jaka będzie reakcja Cupiała na słabą grę ? jak zwykle zrobi przewrót ? Zdziwiony i wkurzony zwolni Probierza, Bednarza?
Co z wymaganiami, nadal bez zmian ?
Wtedy to ja już niczego tu nie będę rozumiał.Ale to chyba jakieś wielkie zaskoczenie nie będzie, że nastąpi zupełnie niezrozumiała decyzja.
Ostatnio edytowane przez tofik : 30.08.2012 o godz. 21:32.
..
Odpowiedz cytując