Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60046
Stary 30.08.2012, 21:23
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Bednarz = Basałaj - dużo gada, gówno robi i wszystko niszczy - Wisło oby tak dalej a I liga będzie nasza,niestety......
?!

Mogli rozni ludzie nie przepadac za Basalajem, ale az tak go obrazac?

Oczywiscie, Basaj troche gadal za duzo, ale sporo zrobil... on BUDOWAL a w 1,5 roku nie zbudzujesz nic.. potrzeba 2-3 lata... a jak Stan mial fajne transfery to mu je zablokowali, woli sie wszystko ksztaltowalo, jedyne co Basalajowi braklo to na 2011/12 Dyrektora MArketingu ktory by ogarnal marketing, reszta wszystko bylo co raz lepiej.. trzeba dac czas - Kazkowi juz tez mogli do konca rundy dac, szansa ze by jednak zaskoczylo..

A Bednarz rozszprzedaje cala Wisle i niszczy ten klub..
Odpowiedz cytując