|
U nas, żeby stawiać na młodych trzeba sprzedać połowę pierwszego składu. W Legii, Lechu się zbroją, a u nas pierwsze rozwala się cały zespół, a potem myśli że nastolatkowie będą podbijać Ekstraklasę. Niestety - to nie wyjdzie. Ale o tym Pan Bednarz się przekona już w najbliższych meczach.
|