Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60045
Stary 30.08.2012, 21:19
U nas, żeby stawiać na młodych trzeba sprzedać połowę pierwszego składu. W Legii, Lechu się zbroją, a u nas pierwsze rozwala się cały zespół, a potem myśli że nastolatkowie będą podbijać Ekstraklasę. Niestety - to nie wyjdzie. Ale o tym Pan Bednarz się przekona już w najbliższych meczach.
Odpowiedz cytując