Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60039
Stary 30.08.2012, 20:42
No to przyszedł czas na podsumowanie transferów Wisły Kraków:
Przyszli do klubu:
Arkadiusz Głowacki
Łukasz Burliga
Jan Frederiksen
Damian Buras
Daniel Sikorski
Romell Quioto
Michał Miśkiewicz
3 z 7 to myślę że wzmocnienia - reszta katastrofa - przykład " SIKORSKI"!

Braki w Klubie
2 dobrym napastników
2-3 szybkich skrzydłowych

Bednarz robi czystki tylko dla kogo- dla Cupiała czy dla legii żeby się pozbyć rywala bo jak by nie było to był i jest człowiek legii.
Na koniec chciałbym przytoczyć słowa naszego Pana Łysego - jeśli kogoś sprzedamy to kogoś pozyskamy w jego miejsce tak było na początku - - - wypożyczyli Małeckiego - nowego brak, sprzedali Kirma - nowego brak..
Bednarz = Basałaj - dużo gada, gówno robi i wszystko niszczy - Wisło oby tak dalej a I liga będzie nasza,niestety......
Odpowiedz cytując