Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60038
Stary 30.08.2012, 20:42
Kirma akurat mi nie szkoda, tylko moment odejscia wydaje się dziwny. Łysy chu.j osiągnał swoje i pewnie dziurę w budżecie udało sie na chwilę przytkac. Na obecną chwile mamy średnio-mocną jedenastkę, Maora który w okolicach zamykania okienka transferowego znów łapie kontuzję, rezerwowych z gimnazjum i pie.rdolenie o graniu o mistrzostwo. Mnie to generalnie pier.doli, bo akurat dla mnie liczy się cała Wisła jako klub i nie mam zamiaru rozdzierać szat za ewentualne niepowodzenia piłkarzy.

No i jeszcze cracurvia kur.wa, ale to chyba nie w tym temacie.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując